Důležité informace před startem

Leider ist der Eintrag nur auf Česky verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Milí závodníci,
věnujte pozornost důležitým informacím před startem.

Startovní listina
Je k dispozici pod tímto příspěvkem. Pokud jste narazili na nesrovnalost, vyřídíte ji při prezentaci prostřednictvím změnového lístku. Zapamatujte si startovní číslo, usnadní to vaše odbavení.

Informace
Důležité informace naleznete na startovní obálce. Předem si upevněte startovní čísla (na řidítka a na gumu, případně přehazovačku – bude ke koupi v našem Triatlonovém obchodě). Čip připevněte na kotník libovolné (ale své) nohy :-). Čip nesmí být překrytý ponožkou – zvyšuje se riziko nezměření času! Běh bude zčásti obousměrný – bod Trojzemí. Jako důkaz průběhu obdržíte samonavíjecí reflexní pásek, který vám po závodě zůstane. Číslo před cílem mějte otočené směrem dopředu. Výklad trati proběhne u hlavního závodu před pódiem, u žákovských závodů dle počtu přihlášených. Bude sděleno moderátorem (v ČJ i NJ).

ID náramek
U prezentace obdrží všichni závodníci (vč. žáků) ID náramek. Slouží u hlavního závodu k výdeji kola z depa, jídla, pití a účasti v tombole. Náramek mějte na ruce během celého závodu, vydrží i plavání.

Start
V 9.55 se nezapomeňte zúčastnit rozcvičky pod vedením DJ Roury. Předejdete tak zraněním :-).
Zejména při startu mužů zvažte vaši startovní pozici vzhledem k ambicím při plavecké části. První bóje bude dostatečně daleko, aby se omezila tlačenice. Plave se proti směru hodinových ručiček (na levou ruku). Použití neoprenů není omezeno.

Občerstvení
Pro výdej pití si připravte vratnou zálohu 20 Kč/1€ na kelímek, který za rok opět použijeme.

Kupony
V obálce naleznete kupony. Tombola – odevzdání do 15 hodin u prezentace – vhazujte jen, pokud se losování zúčastníte, Sprcha – vyměňte za žeton v Triatlonovém obchodě, sprchy se nacházejí v severní části areálu za recepcí, Kávu a Masáž si užijte také!

Mytí kol
V případě potřeby bude k dispozici cca 100 m po směru MTB trasy.

Bezpečnost
Nedávejte zlodějům šanci – nenechávejte svá kola bez dozoru a to ani v zamčeném autonosiči, nebo uvnitř auta. V dospělém triatlonovém depu můžete svá kola ponechat pod dozorem bezpečnostní agentury až do skončení vyhlášení/tomboly (v případě mytí je možno kolo do depa opět vrátit). Do dospělého depa budou mít z bezpečnostních důvodů přístup pouze závodníci. V žádném případě neopouštějte prostor depa jinými, než oficiálními východy.

Triatlonový obchod
V našem skromném obchodě si vyzvedněte objednané tričko/ponožky, případně můžete zakoupit starší kolekce za výprodejové ceny.

V případě dotazů se obraťte na pořadatele, kteří budou viditelně označeni.

Přejeme vám příjemně strávený sportovní den s námi.

Za pořadatele
Standa Dvořan